Współpraca

Cześć!

Nazywam się Piotr Piaskowski. W ciągu niecałych 3 lat stworzyłem jednego z najczęściej czytanych blogów fizjoterapeutycznych w Polsce. W 2021 roku FIZJOLOGIKĘ odwiedziło ponad 400 000 użytkowników, generując przy tym ponad 850 000 odsłon. 

Aktualnie blog stał się miejscem, które cieszy się ogromnym zaufaniem odwiedzających go czytelników ( 94% osób zaglądających na stronę uważa autora za wiarygodnego specjalistę w dziedzinie fizjoterapii).

Mój blog jest również miejscem, w którym czytelnicy szukają informacji na temat najwyższej jakości produktów związanych z rehabilitacją i zdrowym trybem życia.

Reklamodawca poprzez obecność na moim blogu zyskuje dostęp do ściśle określonej grupy odbiorców, dla której zdrowie jest bardzo istotnym tematem.

Nawiązując ze mną współpracę masz pewność, że będzie ona w pełni profesjonalna, terminowa i stworzona indywidualnie dla Ciebie. Pamiętaj jednak, iż na łamach Fizjologiki prezentuję tylko produkty, które osobiście uznaję za warte rekomendowania. Dzięki temu 96% osób czytających recenzje na moim blogu uważa je za uczciwe.

Do tej pory miałem przyjemność współpracować między innymi z markami:

Koszt współpracy

Nie posiadam z góry ustalonego cennika, ponieważ zależy on od rodzaju i długości naszych wspólnych działań na blogu i w kanałach social media. Każdy projekt traktuję indywidualnie, dlatego jeśli interesuje Cię współpraca ze mną to zapraszam do kontaktu mailowego: piotr@fizjologika.pl

Aktualne statystyki bloga w Google Analytics

Poniżej znajdziesz miesięczne statystyki bloga z marca 2021 roku:

Dane kontaktowe:

e-mail: piotr@fizjologika.pl

Adres do korespondencji:

ul. Grochowska 207/99, 04-077 Warszawa