Fizjoterapeuci, których polecam

  • Trójmiasto
    pin
  • Warszawa
    pin
  • Poznań
    pin
  • Siwiałka
    pin
  • Bielsko-Biała
    pin
  • Kielce
    pin
  • Pszczyna
    pin
  • Sieradz
    pin
  • Oświęcim
    pin
  • Wrocław
    pin
  • Białystok
    pin
  • Kraków
    pin
  • Toruń
    pin
  • Ostrów Wielkopolski
    pin
  • Lublin
    pin
  • Malbork
    pin
  • Dąbrowa Górnicza
    pin
Jędrzej Karpowicz
Kozanowska 109, 54-152 Wrocław
Rehabilitacja TMT Gabinet prywatny
607-300-748
www.jedrzejkarpowicz.pl
jedrzejkarpowicz@o2.pl
Marcel Mieszkalski
Dąbrowskiego 42, 50-457 Wrocław
Pracownia Zdrowia
www.fizjopassion.pl
gabinety@fizjopassion.pl
Szymon Gryckiewicz
Polna 134/136, 87-100 Toruń
Fizjoterapia Szymon Gryckiewicz
503-969-108
szymon.gryckiewicz@wp.pl
Marta Jarocka
Relaksowa 15, 20-819 Lublin
Ortomix
662-377-111
www.ortomix.lublin.pl/ortopedia/
ortomix.sport@gmail.com
Dawid Żak
Wnuka 10a/10, 98-200 Sieradz
Gabinet prywatny Dawid Żak
695-896-310
www.terapiamanualna.jimdo.com
dawidzak86@gmail.com
Dariusz Bogacz
ul. 1Plac Kościuszki 12, 32-600 Oświęcim
Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej
505-722-563
www.fizjoterapeutaoswiecim.com
Agnieszka Wierciak
Łużycka 19, 30-658 Kraków
Reha-Plus
12-65-55-909
www.gabinetrehaplus.pl
gabinet@fizjoterapia.pl
Marcin Bator
Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa Śródmieście
Klinika Enel-Sport, Legia Warszawa
513-111-893
www.enelsport.pl
marcin.bator@onet.eu
Michał Dachowski
Jagiellońska 4, 03-721 Warszawa Praga Północ
Fizjo4life
602118522
www.fizjo4life.pl
recepcja@fizjo4life.pl
Mateusz Daniluk
Racławicka 129, 02-117 Warszawa Ochota
Klinika Rehabilitacji DoctorBest
533-223-009
www.doctorbest.pl
mateusz.daniluk@doctorbest.pl
Daniel De Laurans
Świetlików 3, 01-389 Warszawa Bemowo
Grupa Lekarska Ortopedicus
511-469-805
www.lekmedcm.pl
Wojciech Długołęcki
Jana Kazimierza 47/75, 01-267 Warszawa Wola
Reh-Art Rehabilitacja
570-178-170
www.rehartrehabilitacja.pl
rehartrehabilitacja@gmail.com
Krzysztof Guzowski
Przechodnia 2, 00-100 Warszawa Śródmieście
Centrum Rehabilitacji Sportowej
506-122-106
www.prosportsupport.com
Krzysztofguzowski@vp.pl
Piotr Jagustyn
Świetlików 3, 01-389 Warszawa Bemowo
Grupa Lekarska Ortopedicus
501-347-839
www.lekmedcm.pl
piotrjagustyn@gmail.com
Kamil Klimaszewski
Ostrobramska 75C, 04-175 Warszawa Praga Południe
Enel-Med
kamil.klimaszewski@enel.pl
Katarzyna Mordyl
Przybyszewskiego 69, 01-824 Warszawa Bielany (również oddział Mokotów)
Klinika Ortopedika
B(22) 897
www.ortopedika.pl
kmordyl@wp.pl
Aleksandra Pokora
Świetlików 3, 01-389 Warszawa Bemowo
Grupa Lekarska Ortopedicus
500-244-390
trenujzpokora@gmail.com
Maciej Półrola
Dantego 7/68, 01-914 Warszawa Bielany
Przychodnia Biomed
509-266-167
www.biomed.info.pl
Michał Rysiawa
Piaskowa 6LU/2, 01-067 Warszawa Żoliborz
FizjoSpec
600-481-331
www.fizjospec.com.pl
m.rysiawa@gmail.com
Basia Smirnow-Kurp
Czyżewska 7, 02-908 Warszawa Sadyba
Healthy Center By Ann
604-454-954
www.highlevelcenter.com
barbara.smirnow@gmail.com
Mateusz Wyszyński
Gen. Józefa Zajączka 9B, 01-518 Warszawa Żoliborz
Barbell Club
504-411-959
www.barbellclub.pl
wyszynski.kontakt@gmail.com
Marlena Borys
J. K. Branickiego 29A/4, 15-085 Białystok
ABM Rehabilitacja
507-152-601
www.rehabka.pl
marlena_borys@wp.pl
Marek Barna
Dojazd do pacjenta 1, 01-001 Gdańsk
Prywatna praktyka fizjoterapeutyczna
531-614-335
marekbarna@gmail.com
Jarosław Burdzy
Nowowiejskiego 48, 80-200 Malbork
Osteohealth. Osteopatia i Fizjoterapia.
661-102-845
www.osteohealth.pl
info@osteohealth.pl
Michał Cześnik
Siwiałka 33A, 83-250 Skarszewy
Gabinet prywatny Michał Cześnik
500-610-782
michal.masaz101@gmail.com
Michalina Kaczmarek
Stryjska 26, 81-506 Gdynia
Osteo-Sport
785-853-855
www.osteosport.pl
Jarosław Kreft
Hamary 17, 80-280 Gdańsk
klinika Ortopedika- Gdańsk Garnizon
666-868-505
www.ortopedika.pl
kreftjarek@gmail.com
Mateusz Majeran
Hemara 17, 80-280 Gdańsk
Klinika Ortopedika- Gdańsk Garnizon
666-868-505
www.ortopedika.pl
mateusz.majeran.fizjo@gmail.com
Wojciech Szerechan
Kołobrzeska 46, 80-391 Gdańsk
Nadmorskie Centrum Medyczne
606-681-215
wojszer87@wp.pl
Joanna Ziółkowska
Hemara 17, 80-280 Gdańsk
Klinika Ortopedika- Gdańsk Garnizon
666-868-505
www.ortopedika.pl
joannaziolkowska@wp.pl
Krzysztof Śmigielski
Kołobrzeska 42A, 80-394 Gdańsk
Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu
512-602-108
www.rehabilitacjasmigielski.pl
rehmed.smigielski@gmail.com
Piotr Kotajny
Złota 10, 43-200 Pszczyna
Fizjoterapia Piotr Kotajny
606-407-349
p.kotajny@poczta.onet.eu
Przemysław Więcławek
ul. Kasprzaka 14, 41-303 Dąbrowa Górnicza
Gabinet Fizjoterapii Przemysław Więcławek
791-267-226
Michał Zieliński
Legionów 67, 43-300 Bielsko-Biała
Fizjoterapia i Trening Michał Zieliński
508-703-160
www.fizjoterapiaitrening.pl
fizjoterapiaitrening@gmail.com
Artur Marszałek
Robotnicza 1/908, 25-662 Kielce
HIGH CLINIC
509-379-006
artur.marszalek@op.pl
Ewelina Ulżyk
ul. Robotnicza 1/908, 25-662 Kielce
High Clinic
516-514-622
ewelone@wp.pl
Miłosz Smoliński
Kościuszki 29, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Gabinet Terapii Miłosz Smoliński
663-332-260
www.terapia-smolinski.pl
Marcin Łepski
Podstolińska 13, 60-316 Poznań
OMT Reha Centrum
609-409-333
www.omt-rehacentrum.pl
biuro@omt-rehacentrum.pl
  • Dolnośląskie
  • Wrocław
    Jędrzej Karpowicz
    Marcel Mieszkalski
  • Kujawsko - Pomorskie
  • Toruń
    Szymon Gryckiewicz
  • Lubelskie
  • Lublin
    Marta Jarocka
  • Lubuskie
  • Łódzkie
  • Sieradz
    Dawid Żak
  • Małopolskie
  • Oświęcim
    Dariusz Bogacz
    Kraków
    Agnieszka Wierciak
  • Mazowieckie
  • Warszawa
    Marcin Bator
    Michał Dachowski
    Mateusz Daniluk
    Daniel De Laurans
    Wojciech Długołęcki
    Krzysztof Guzowski
    Piotr Jagustyn
    Kamil Klimaszewski
    Katarzyna Mordyl
    Aleksandra Pokora
    Maciej Półrola
    Michał Rysiawa
    Basia Smirnow-Kurp
    Mateusz Wyszyński
  • Opolskie
  • Podkarpackie
  • Podlaskie
  • Białystok
    Marlena Borys
  • Pomorskie
  • Trójmiasto
    Marek Barna
    Michalina Kaczmarek
    Jarosław Kreft
    Mateusz Majeran
    Wojciech Szerechan
    Joanna Ziółkowska
    Krzysztof Śmigielski
    Siwiałka
    Michał Cześnik
    Malbork
    Jarosław Burdzy
  • Śląskie
  • Bielsko-Biała
    Michał Zieliński
    Pszczyna
    Piotr Kotajny
    Dąbrowa Górnicza
    Przemysław Więcławek
  • Świętokrzyskie
  • Kielce
    Artur Marszałek
    Ewelina Ulżyk
  • Warmińsko - Mazurskie
  • Wielkopolskie
  • Poznań
    Marcin Łepski
    Ostrów Wielkopolski
    Miłosz Smoliński
  • Zachodniopomorskie

PARTNERZY